ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

شیرالات

 

شیرآلات

امروزه صنعت شیرآلات بسیار گسترده و متنوع شده است . صنعت شیرآلات در این چند ساله اخیر در ایران رشد قابل توجهی کرده و شیرآلاتی با کیفیت جهانی و صادراتی را به ارمغان آورده اند .

امروزه شیرآلات کلاسیک جای خود را به شیرآلات اهرمی داده و کم کم به سمت فراموشی حرکت میکنند . شیرآلات اهرمی با آبکاری های متنوع و مدلهای گوناگون فضای رقابتی شدیدی در بازار بوجود آورده اند . شیر ظرفشویی و دوش حمام بیشترین تنوع در شیرآلات را دارا هستند و مصرف این دسته از شیرآلات بیشترین مصرف را در ساختمان ها را دارند .

شیرآلات نقش بسزایی در صنعت ساختمان و ساخت و ساز دارند و همچنین شیرآلات در بازسازی ساختمان نقش ویژه ای در دکوراسیون داخلی ساختمان را بر عهده دارند . از این رو سازندگان ساختمان و افرادی که در این زمینه فعالیت میکنند حساسیت زیادی برای انتخاب شیرآلات دارند . برای شناخت و نحوه آبکاری شیرآلات و کلی مطالب آموزشی ساختمانی میتوتنید به صفحه مقاله های سایت ساخت و پاخت مراجعه بفرمایید .

شیرآلات یکی از مهمترین تجهیزات ساختمان و خانه میباشد و به گروههای شیر دوش حمام ، شیر آشپزخانه و شیر ظرفشویی ، شیرآلات دستشویی و شیرآلات روشویی و شیرآلات توالت تقسیم بندی میشوند .کاربرد شیرآلات در زندگی امروزه و دکوراسیون ساختمان و منازل بسیار پر اهمیت و بسیار تاثیرگذار میباشد . در اینجا سعی داریم شما را با شیرآلات بهداشتی ساختمان بیشتر آشنا کنیم 

شیرآلات چیست ؟

شیرآلات بهداشتی ساختمانی به طور کلی به وسیله ای گفته میشود که بتواند مسیر آب ورودی ساختمان را کنترل کند و آب گرم و سرد به صورت مجزا و مخلوط در دسترس قرار دهد . شیرآلات به طور کلی به صورتهای اهرمی ، کلاسیک و شیرآلات هوشمند ( شیرآلات چشمی ، شیرآلات لمسی ، شیرآلات پدالی ، شیرآلات دیجیتالی ، شیرآلات با قابلیت کنترل صوت و ... ) تقسیم بندی میشوند که به صورت ست کامل و تک در فروشگاه های ساختمانی عرضه میشوند . شیرآلات از نظر قرارگیری را نیز میتوان در گروههای شیرآلات توکار و شیرآلات روکار قرار داد که در مدلهای شیرآلات پایه بلند ، شیرآلات متحرک ، شیرآلات دوکاره ، شیرآلات شاوری و شیرآلات فنری مورد استفاده قرار بگیرند .

امروزه شیرآلات در مدلهای مختلف و در رنگهای مختلف تولید میشوند و نقش بسزایی در دکوراسیون ساختمان ایفا میکنند که از نظر رنگ بندی و آبکاری میتوان شیرآلات را در رنگهای کروم ، کروم مات ، طلایی ، طلایی مات ، رزگلد ، مشکی ، سفید و رنگهایی مانند قرمز، آبی ، زرد ، سبز و ... تقسیم بندی کرد .

قیمت شیرآلات

شیرآلات در بازار از شیرآلات ارزان تا شیرآلات لوکس را شامل میشود . در هنگام خرید شیرآلات بهداشتی ساختمان برند و مدل شیرآلات بسیار پر اهمیت میشود و قیمت شیرآلات به عواملی مانند جنس شیرآلات ، آبکاری و رنگ شیرآلات و گارانتی و ضمانت شیرآلات بستگی دارد .

عوامل موثر در قیمت شیرآلات

همانطور که گفته شد قیمت شیرآلات به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که میتوان به مهمترین آنها در موارد زیر اشاره کرد :

1. برند شیرآلات

2. طراحی ، ساخت و تولید شیرآلات

3. وزن شیرآلات

4. گارانتی و ضمانت نامه شیرآلات

5. رنگ و آبکاری شیرآلات

نکات مهم در خرید اینترنتی شیرآلات 

1. قیمت شیرآلات : در بسیاری از فروشگاههای اینترنتی شیرآلات بهداشتی ساختمان با برندها و مدلهای مختلف قرار گرفته اند که با یک جستجوی ساده و سریع میتوان قیمت شیرآلات را با توجه به مدل ، برند و رنگ شیرآلات را بدست آورد و برند معتبر را از برندهای نا معتبر با توجه به قیمت شیرآلات تشخیص داد . البته لازم به ذکر است که بعضا گاهی شیرآلات با برند متفرقه از برندهای معروف کیفیت و تنوع بالاتری برخوردار هستند . در قیمت شیرآلات عوامل بسیاری تاثیرگذار هستند که در ادامه با مهمترین آنها بیشتر آشنا خواهیم شد .

2. برند شیرآلات : در حال حاضر برندهای بسیاری در بازار هستند که در مدلها و رنگهای مختلف عرضه میشوند اما یک سری از برندها از قبیل : قهرمان ، راسان ، درخشان ، باستان ، گلپایگان ، KWC ، اسبیرول ، کیان ، آبران اتصال ، شودر و ... محبوبیت و اعتبار بیشتری را نسبت به سایر برندها دارا هستند و مورد اطمینان مشتریان میباشند . برای خرید اینترنتی شیرآلات بهداشتی ساختمان فکتور برند بسیار مهم میباشد و در هنگام خرید اینترنتی شیرآلات باید حتما به این موضوع دقت فراوانی داشته باشید .

3. آبکاری شیرآلات : امروزه با پیشرفته شدن دستگاهها و تکنولوژی تولید شیرآلات بهداشتی ساختمانی میتوان شیرآلات را در رنگهای مختلف تولید نمود . از مهم ترین آبکاریهای شیرآلات میتوان به رنگهای کروم ، کروم مات ، طلایی ، طلایی مات ، رزگلد ، سفید ، مشکی و رنگهای مدرن و دکوراتیو مانند قرمز ، آبی ، سبز ، زرد و ... نام برد . آبکاری شیرآلات نقش مهمی در زیبایی و استحکام بدنه شیرآلات را دارا هستند و در هنگام خرید اینترنتی شیرآلات باید آبکاری مورد نظر خودتان را با دکوراسیون منزل یا محل کارتان تطبیق دهید تا شیرآلات به زیبایی هرچه تمام تر به نظر برسند .

4. جنس شیرآلات : بهترین مواد مواد برای تولید شیرآلات آلیاژ شمس برنج استاندارد با میزان سرب زیر 2/5 درصد میباشد و هرگز از خرید شیرآلات سربی که اغلب فاقد علامت استاندارد هستند اجتناب کنید مخصوصا در شیرآلات ظرفشویی و شیرآلات آشپزخانه .

5. علامت استاندارد شیرآلات : در کشور عزیزمان ایران اکثر برندهای معتبر دارای علامتهای استاندارد داخلی و خارجی هستند ولی دیده میشود که برندهایی با نداشتن علامت استاندارد در بازار فعالیت میکنند و با قیمتهای پایین تری به فروش میرسند . شیرآلات استاندارد یک آسودگی خاطر به ارمغان میاورد که این شیر آب با بهترین مواد و بالاترین کیفیت تولید شده است . لازم به ذکر است که در سایت ساخت و پاخت تلاش شده تا از شیرآلات با علامت استاندارد بفروش برسند و شیرآلاتی با کیفیتی به دست مشتری برسد .

 

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :